Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Srebrna Perła. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Olesiński
21 cze 2026 o 17:23
pychota
Chałupczak
9 cze 2026 o 18:47
Zamówienie dostarczone szybciej niż było zaplanowane. Jedzenie ciepłe i bardzo smaczne. Polecam.
Zaklina
30 maj 2026 o 16:54
Dzisiejszy gulasz to prawie jak szpitalny, bez przypraw i bez smaku
Kyzioł
14 maj 2026 o 18:34
Bez uwag
Daniel
12 maj 2026 o 16:17
Jedzenie dobre, lecz dostawa tragedia jeśli chodzi o czas
Martyna
18 kwi 2026 o 15:21
Szybko, smacznie, super
Zaklina
22 mar 2026 o 17:08
Sympatyczny dostawca i dostawa przed czasem
Karolina
19 sty 2026 o 10:10
Niestety tym razem znowu to samo - kotlet schabowy nierozbity , twardy , niejadalny , panierka cała odpadła . Chyba kucharz się zmienił, w gulaszu sam tłuszcz i przerosty . Jestem zawiedziona .
Karolina
19 sty 2026 o 10:09
Niestety , tym razem totalna porażka . Zamawiam często , zawsze jedzenie było bardzo dobre . Teraz cebula do ziemniaków spalona , kotlet schabowy twardy , nierozbity, nie dało się go pogryźć . To chyba kwestia loterii , raz jest mega dobre , raz nie
Agnieszka
12 sty 2026 o 11:42
przepyszne domowe jedzenie i przede wszystkim gorące, polecam
Robert
29 gru 2025 o 18:59
Było smaczne gorące potrawy dostawca to fajny gościu który przekonajcie się sami